Időpont: 1997.08.06. Helyszín: ismeretlen
Vezette: Granat, lengyel Nézőszám: 8000

Szövetségi kapitány: Csank János

Góllövők: Kovács Zoltán /47 , Sebők Vilmos /57 , Lipcsei Péter /90

Cserék: Orosz Ferenc  -> Torma Gábor  /45 , Sándor Tamás  -> Illés Béla  /46 , Halmai Gábor  -> Lipcsei Péter  /46 , Nagy Norbert  -> Sebők Vilmos  /56 , Brincat -> Arrugia /65 , Dombi Tibor  -> Nyilas Elek  /69 , Sultana -> Mallia /73 , Babos Gábor  -> Végh Zoltán  /77 , Kovács Zoltán  -> Farkasházy László  /79 , Giglio -> L. Galea /84 , Agius -> M. Galea /86 , Vella -> Grima /88

Még fél éve sincs, hogy Máltán háromgólos különbséggel (4-1) nyertűnk. Két világbajnoki selejtező között bizonyára önbizalom erősítőnek szánták a hazai mérkőzést.

Az első játékrészben nem nagyon erősödhetett az önbizalmunk. A vendégek egyenrangú ellenfélnek mutatkozta. Különösen az eredményt figyelembe véve.
A szünet után megélénkült a magyar válogatott játéka. Nagyon gyorsan gólt értünk el és a továbbiakban is fölényben játszottunk, majd újabb gólokat értünk el. Ebben a második félidő kezdetén és első felében csereként pályára lépett játékosoknak fontos szerepe volt. Ezt mi sem bizonyítja jobban, minthogy a második és harmadik gólt cserejátékos lőtte. A másodikat Sebők,  becserélése után mindjárt az első labdaérintéséből fejelte.

Két összetételében és játékában is különböző csapatot láthattunk. Melyik az igazi?