Előző 434. Európa-bajnoki selejtező, 5. csoport (III. Európa-bajnokság - Olaszország) Következő

Cserék: nem volt csere

Az előző találkozón, itthon 6-0 arányban győztünk, így a vendéglátók célja elsősorban az újabb nagyarányú vereség elkerülése volt. Dániában egyébként is úgy tekintettek válogatottunkra, mint a csoport küzdelmeinek biztos nyertesére.

Játékunk ugyan nem volt mindent elsöprő, de a győzelemhez egy pillanatig sem fért kétség. Mindkét félidőben sokkal jobban játszottunk, mint a hazaiak. Most is nagyon sok helyzetünk maradt kihasználatlanul, de még így is jutott félidőnként egy gól. Magabiztos játék, magabiztos győzelem.

A dán lapok nem győzték dícsérni válogatottunk játékát. Különösen Albert  kapott sok elragadtatott jelzőt és nem elsősorban gólja, hanem legínkább rendkívüli szervezőkészsége és ötletessége miatt.