A   B   C   CS   D   E   F   G   GY   H   I   J   K   L   M   N   NY   O   Ö   P   Q   R   S   SZ   T   TY   U   Ü   V   W   X   Y   Z   ZS

Született: 1986.02.22.

12 alkalommal volt válogatott a következő klubokból: Újpest FC  (1.-3.) Brescia  (4.-12.)
 4 válogatott gólt rúgott

Csapatai (játékosként): 2003–2006 Újpest FC , 2006–2007  Matáv Sopron , 2007- Brescia, 2009–2010  DVSC , 2011  Ascoli

Labdarúgó pályafutását a helyi csapatban, Dabason kezdte 1995-ben, ahol egészen 1999-ig állt a klub alkalmazásában. Innen a Vasas SC-be került, majd ezt követte 2001-ben az Újpest FC. A juniorok között 2003-ig maradt, felnőttként az említett évben került fel az Újpestbe.

Az első szezonja jól sikerült, mivel az ezüstérmes pozícióban zárta az évet a Újpest. Feczesin 13 bajnoki mérkőzésen játszott, a bizalmat 4 rúgott góllal hálálta meg. A bajnokságban elért második helyezés az UEFA-kupában való indulási jogot eredményezett a 2004–2005-ös idényben. A szezon során 23 bajnokin kapott szerepet, ismét négy találatot jegyzett, a Magyar Kupa küzdelmei során az Integrál DAC elleni 5–2-es győzelemnél csapata második gólját ő lőtte. Az UEFA-kupában a svájci Servette FC ellen játszottak a selejtező második fordulójában. A találkozó 76. percében állt be Polonkai Attila helyett, így részese lehetett a 3–1-es győzelemnek. A mérkőzés visszavágóján a magyar csapat sima, 2–0-s győzelmet aratott, ahol szintén csereként jutott szóhoz, ezúttal Rajczi Péter helyett küldték a pályára a 62. percben. Feczesin élt a lehetőséggel, a 90. percben meglőtte csapata második gólját a találkozón, ami az első nemzetközi kupagólja volt. Az Újpest 5–1-es összesítéssel jutott tovább, az 1. fordulóban a német VfB Stuttgarttal sorsolták össze őket. Itt az első mérkőzésen a Megyeri úton a svábok sima, 3–1 arányú győzelmet arattak, Feczesin a 61. percben lépett pályára Bükszegi Zoltán helyett, ám ő sem tudott segíteni a csapatán. A visszavágón először kapott játéklehetőséget a kezdőcsapat tagjaként európai kupamérkőzésen. A mérkőzés azonban nem sikerült jól a számukra, mivel a németek 4–0-s vereséget mértek rájuk, így csúfos, 7–1-es összesítéssel estek ki az UEFA-kupa küzdelmeiből.

A 2005–2006-os idényt Újpesten kezdte, ám a tavaszi szezon alatt már az FC Sopronnál játszott. Az ősszel 12 mérkőzésen lépett pályára, és az előző szezonokhoz hasonlóan négy gól szerzett. A Magyar Kupában a nyolcaddöntő első mérkőzésén az újpestiek a Makót fogadták. A találkozó hatalmas újpesti fölényt hozott, 8–1-gyel abszolválták a mérkőzést, melyen Feczesin két gólt jegyzett, így a visszavágó már csak formalitás volt. Az Újpest végül 9–1-es összesítéssel ment tovább. A Sopronban 9 NB I-es mérkőzésen játszott, gólt azonban nem tudott lőni a csatár. Annak ellenére, hogy az évet nem az Újpesttel fejezte be, ismét egy bajnoki ezüstéremmel gazdagodott, mivel tagja volt a második helyezett csapatnak a szezonban.

A 2006–2007-es szezon eddigi pályafutása legjobb idénye volt, a bajnokság során 29 találkozón 11-szer vette be az ellefelek kapuját, a Magyar Kupában pedig két mérkőzésen kétszer szerzett gólt, mindkétszer a Diósgyőr ellen, a továbbjutáshoz azonban ez sem volt elegendő, 6–2-es összesítéssel a miskolciak jutottak tovább a negyeddöntőbe.

A 2007–2008-as évben nem csak klubot, de országot is váltott. Júliusban az olasz Bresciahoz szerződött, ahol 4 évre szóló megállapodást kötött. A csapatba vele egyidőben igazolt egy honfitársa, Vass Ádám.

A 2009-2010-es magyar labdarúgó bajnokság  győztese a Debreceni Vasutas SC  -vel.

2010 - Ligakupa győztes a Debreceni Vasutas SC  -vel.